5% rabatu na pierwsze zakupy - po zakupie i zarejestrowaniu.

Trendy wnętrzarskie 2020

Trendy wnętrzarskie 2020

Rok 2020 zdecydowanie odsuwa nudne rozwiązania na bok, a skupia się na tych bardzo nowoczesnych, designerskich i zaskakujących projektach. We wnętrzach królują trójwymiarowe kształty różnobarwne dodatki oraz kolorowe ściany. W pomieszczeniach wykończonych według trendów 2020 zauważyć można wiele geometrycznych wzorów, a także elementy z metalicznym połyskiem. Pomimo wielu nowych zasad, które właściwie opierają się na mieszaniu różnych struktur i kolorów nadal modne są naturalne wykończenia i dużo zieleni. Trendy 2020 roku to przede wszystkim ciekawe kształty i różnorodne struktury materiałów. Wszystko to sprawia, że wnętrza w 2020 roku nie są ani trochę standardowe i nudne, a daleko odbiegające od klasycznych i tradycyjnych rozwiązań.

Bliskość natury w połączeniu z nowoczesnym designem

Rok 2020 to przede wszystkim zmiany w dotychczasowych rozwiązaniach i mimo że bliskość natury utrzymuje się na wysokich miejscach przez ostatnie lata, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć wnętrza połączone z równie wartościowymi i nowoczesnymi, a zarazem niestandardowymi rozwiązaniami. Bliskość natury nie jest w roku 2020 niczym nowym, a także nie zaskakuje, gdyż jak wiemy naturalne materiały od zawsze stosowane były w domach i mieszkaniach w postaci podłóg drewnianych, czy też mebli. Dodatkowo wiele osób kochających roślinność bardzo chętnie umieszczało ją w każdym możliwym, dostępnym miejscu, aby przenieść chociaż część ogrodu do środka. Zaskoczeniem jest jednak fakt łączenia wszelkiego rodzaju stylów oraz dotychczasowych rozwiązań w zjawiskowy sposób, gdyż dotychczas trzymaliśmy się jednego bądź dwóch pasujących do siebie stylów. Obecnie, aby nasze wnętrza były nowoczesne i urządzone według najnowszych trendów powinniśmy pozbyć się wszelkich zasad i łączyć ze sobą już nie tylko style, ale i struktury, kolory czy też materiały.

Różnorodne kształty nie tylko dodatków, ale i mebli

Spacerując po sklepach i przeglądając dodatki do mieszkań można było zauważyć, że pojawiło się wiele ciekawych rozwiązań o niesamowitych kształtach. Różnorodność i łączenie stylów zauważyć można było na przykład w lampach i żyrandolach, wazonach i innych dodatkach, a także w meblach. Dotychczasowe kształty, które zazwyczaj ograniczały się do kwadratów i prostokątów zostały zastąpione poprzez obłe i gięte. Nowoczesne dodatki sprawiają, że nasze mieszkania wyglądają na jak najbardziej podążające za trendami. W każdym sklepie zarówno z meblami jak i dodatkami do domów możemy dostrzec jak bardzo zmienił się styl oraz trend wnętrzarski w obecnym roku. 2020 rok to przede wszystkim zero nudy i jak najwięcej zabawy kolorami, stylami, kształtami i strukturami.

Stoliki kawowe i ławy na wysoki połysk

Trendy 2020 roku mają swój przejaw również w różnego typu stolikach, gdyż zauważyć można, że już nie są wykonywane tylko i wyłącznie z drewna. Jednym z przykładów największego trendu roku 2020 jest stolik kawowy, który ze względu na dużą różnorodność modeli oraz jego funkcjonalność powinien znaleźć się w każdym domu. Stoliki kawowe umieszczane są zazwyczaj przy kanapie w salonie, jednak ze względu na obecne trendy mogą one pełnić różnorodne funkcje, na przykład stawiając stolik w rogu pomieszczenia lub przy komodzie może on być miejscem, gdzie postawimy żywe kwiaty lub ozdobę. Idealnie w obecne trendy wpasowuje się ława na wysoki połysk, gdyż jej designerski wygląd nadaje klasy i nowoczesności każdemu pomieszczeniu. Ławy na wysoki połysk bardzo dobrze prezentują się w salonie lub jako stół w kuchni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl